به فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی هپی شو خوش آمدید

شامپو گزنه کلوران

نظر خود را بیان کنید

دسترسی: موجود

300.000 ﷼

مرور کوتاه

شامپو درمانی ماکه به طور اختصاصی برای موهای چرب تولید می شود،به تدریج تعادل را در ترشح غده های چربی مجددا برقرار کرده و نرمی و لطافت را به موهای شما باز می گرداند.
شامپو گزنه موجب بسته شدن منافذ باز پوست سر،کاهش چربی پوست سر،تصفیه کننده پوست سر و ضد التهاب و احیاکننده موی سر می باشد.

شامپو گزنه کلوران

جزئیات

گیاه گزنه که بومی یونان باستان است،چندین خاصیت دارویی دارد.ریشه های آن حاوی مواد موثر برای تنظیم کردن چربی های مترشحه غدد (سبوم) می باشد و موجب بازگرداندن نرمی و لطافت به تمام انواع موهای چرب می شود.

1.اثر سریع این گیاه قدیمی بر پوست سر: ثابت شده است که ریشه های این گیاه دارای مواد موثری هستند که همانند یک تونیک بر روی موهای شما اثر کرده و برای پاک کردن و تمیز کردن اسکالپ و تنظیم ترشح چربی های پوست (سبوم) بسیار سودمند می باشد. 2

.گزنه گیاهی پربار و مقاوم در سرما: گزنه گیاهی علفی است و اجزا خارجی آن از ریشه و ساقه خزنده تشکیل شده اند که به ندرت داخل زمین قرار می گیرند.

3.برداشت در بهترین شرایط: گزنه مورد نیاز لابراتورهای کلوران در کشورهای لهستان،بلغارستان و آلبانی کشت می شود.ریشه ها در فصل پاییز و زمستان درو می شوند و سپس با نور خورشید خشک می شوند.

4

.عصاره گیری دقیق از بهترین قسمت های گیاه: ریششه های این گیاه سزشار از اسکوپولتین،ترکیب چند حلقه ای است که ترشحات غدد چربی را تنظیم می کند.عصاره گیری از ریشه های گزنه در محل گایلاک در جنوب غربی فرانسه انجام می شود. 5.گزینش دقیق گیاهان: ما به منظور تضمین تولید محصولات سالم و موثر،کنترل های شدید و سخت گیرانه ای را از زمان آغاز تولید یعنی شروع رشد گیاهان اعمال می کنیم تا از نظر کیفیت و تطابق محصولات با اصول گیاه شناسی اطمینان حاصل کنیم. گزنه برای تمیز کردن اسکالپ: شامپو درمانی ماکه به طور اختصاصی برای موهای چرب تولید می شود،به تدریج تعادل را در ترشح غده های چربی مجددا برقرار کرده و نرمی و لطافت را به موهای شما باز می گرداند. شامپو گزنه موجب بسته شدن منافذ باز پوست سر،کاهش چربی پوست سر،تصفیه کننده پوست سر و ضد التهاب و احیاکننده موی سر می باشد

ریشه گیاه گزنه با خاصیت پاک کنندگی اسکالپ
دو تا سه بار در هفنه و در هر نوبت استحمام دو مرتبه استفاده شود.